Kurşunsuz

Kurşunsuz 95

Kurşunsuz Benzin 95, buji ateşlemeli motora sahip tüm benzinli araçlar için geliştirilmiş, yüksek performans sağlayan, 95 oktanlı yakıtımızdır. EPDK tarafından belirlenen teknik düzenleme tebliğ ve standartlara uygundur.

Euro Diesel

Euro Diesel

Avrupa’da kullanılan kaliteli ve çevreci bir üründür. Binek, ticari, ağır vasıta olmak üzere tüm dizel motorlu araçlar için kullanılan yakıtımızdır. Enjektörleri tortulardan temizleyerek, kullanıldığı sürece temiz tutar ve yakıtın daha iyi püskürtme sağlayarak motorun performansını güçlendirir ve arttırır. EPDK tarafından belirlenen teknik tebliğlerine ve standartlara göre uygundur.

Diesel

Diesel

Binek, ticari, ağır vasıta olmak üzere tüm dizel motorlu araçlarda kullanılan yakıtımızdır. Enjektörleri tortulardan temizleyer, kullanıldığı sürece temiz tutar ve yakıtın daha iyi püskürtülmesini sağlayarak motorun performansını arttırır. EPDK tarafından belirlenen teknik tebliğlere ve standartlara uygundur.

LPGs

LPG

Düşük emisyon özelliğiyle çevreci bir yakıt olan LPG aynı zamanda motor ömrünü de uzatmaktadır. Kolay bir şekilde gaz fazına geçebilmesiyle yüksek performans sağlayan LPG, dönüşümü yapılan tüm araçlarda kullanılabilen ürünümüzdür. EPDK tarafından belirlenen teknik tebliğlerine ve standartlara uygundur.